Європейська комісія закликає Україну і Росію якнайшвидше врегулювати торговельну суперечку відповідно до правил та зобов'язань Всесвітньої торгової організації.

Відповідну позицію Європейської комісії озвучив представник ЄК з питань торгівлі Джон Клансі, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Європейська комісія закликає обидві сторони знайти швидке вирішення проблеми і підкреслює необхідність для сторін працювати разом і вирішити це торгове питання в повній повазі правил і зобов'язань, взятих у рамках ВТО», - заявив він.

Нагадаємо, Федерація роботодавців України (ФРУ) заявила, що Митна служба РФ з 14 серпня включила до переліку «ризикових» всіх без винятку українських імпортерів, що, за оцінками ФРУ, означає повну зупинку українського експорту на невизначений час.

Пізніше деякі великі українські товаровиробники також заявили про складнощі з проходженням кордону РФ їхньої ​​продукції.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров пов'язує проблеми у торговельних відносинах з Росією з освітою і структуруванням Митного союзу.

Також Азаров доручив уряду розібратися в ситуації з проблемою ввезення українських товарів до Росії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

952