Всесвітній торговій організації (ВТО) невідомо про торговельну суперечку між Україною і Росією, повідомила організація у п'ятницю.

Київ не запитував про допомогу у врегулюванні цього конфлікту.

«ВТО самостійно не ініціює які-небудь дії щодо будь-якої країни. Станом на сьогодні ми офіційно не поінформовані про цю суперечку. Всі члени ВТО вдаються до системи врегулювання суперечок, але, на даний момент, жодна зі сторін не скористалася цим у даному випадку», - повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Разом з тим, у ВТО утрималися від будь-яких оцінок того, що відбувається.

Як повідомляв ForUm, за дорученням прем'єр-міністра Миколи Азарова створено робочу групу на чолі з віце-прем'єр-міністр України Юрієм Бойком, яка повинна до 19 серпня внести на розгляд КМУ узгоджені пропозиції щодо врегулювання з РФ проблемних питань, які виникли у торговельно-економічній сфері.

Нагадаємо, Федерація роботодавців України (ФРУ) заявила, що Митна служба РФ з 14 серпня включила до переліку «ризикових» всіх без винятку українських імпортерів, що, за оцінками ФРУ, означає повну зупинку українського експорту на невизначений час.

Пізніше деякі великі українські товаровиробники також заявили про складнощі з проходженням кордону РФ їхньої ​​продукції.

15 серпня в прес-службі Міністерства доходів і зборів України заявили, що митні пости працюють без перебоїв.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив уряду розібратися в ситуації з проблемою ввезення українських товарів до Росії.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

145