Труднощі, що з'явилися в торгівлі України та Російської Федерації, будуть врегульовані шляхом двосторонніх переговорів. Про це заявив нардеп від фракції Партії регіонів Олексій Плотніков.

«Проблеми, які ми сьогодні спостерігаємо в торгових відносинах України і РФ, не принесуть користі жодній з цих країн. Це очевидно. Однак не варто перебільшувати гостроту ситуації, що склалася, а вже тим більше розцінювати труднощі, як якусь торгову війну», - цитує слова Плотнікова прес-служба ПР.

«Ймовірно, у РФ і деяких країн Митного союзу існує своє внутрішнє розуміння того, як їм варто поводитися зі своїми торговими партнерами, в якій мірі подібні відносини повинні бути більш-менш дружніми», - додав він.

Політик також висловив упевненість, що ситуація з експортом українських товарів до РФ буде врегульована шляхом двосторонніх переговорів або, можливо, переговорів з іншими країнами-членами Митного союзу. «З цієї точки зору в даний момент необхідно проявити певну витримку. Є надія, що в результаті переговорів ситуація, що склалася, буде вирішена», - підсумував він.

Нагадаємо, Федерація роботодавців України (ФРУ) заявила, що Митна служба РФ з 14 серпня включила до переліку «ризикових» всіх без винятку українських імпортерів, що, за оцінками ФРУ, означає повну зупинку українського експорту на невизначений час.
Пізніше деякі великі українські товаровиробники також заявили про труднощі з проходженням кордону РФ їхньої ​​продукції.

15 серпня в прес-службі Міністерства доходів і зборів України заявили, що митні пости працюють без перебоїв.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров пов'язує проблеми у торговельних відносинах з Росією з освітою і структуруванням Митного союзу.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

194