Ще одному підозрюваному у скоєнні злочинів відносно мешканки смт Врадіївка, Дмитру Поліщуку, продовжено термін утримання під вартою. Про це повідомляє прокуратура Миколаївської області.

Як повідомив заступник прокурора Миколаївської області Дмитро Єфименко, суд розглянув клопотання слідчого прокуратури Миколаївської області про продовження терміну утримання під вартою ще одному працівникові міліції, який підозрюється у скоєнні злочинів відносно мешканки смт Врадіївка.

«Учора, 14 серпня, було продовжено термін утримання під вартою підозрюваному П. до 27 вересня 2013 року. Обґрунтованість провини підозрюваного у скоєнні інкримінованих йому злочинів - доведена. Найближчим часом будуть продовжені терміни утримання під вартою решті підозрюваним у зазначеній справі», - сказав Єфименко.

Як повідомляв ForUm, одному з підозрюваних у скоєнні злочинів відносно мешканки смт Врадіївка Ірини Крашкової, старшому лейтенанту Євгену Дрижаку продовжено термін утримання під вартою до 27 вересня.

Нагадаємо, 27 червня 29-річну мешканку Врадіївки Ірину Крашкову знайшли на вулиці без одягу з ознаками насильства. Потерпілу госпіталізували в реанімацію.

28 червня за підозрою в скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень були затримані лейтенант міліції Дмитро Поліщук та єгер Сергій Рябіненко. Після дводенних масових акцій протесту громадян у Врадіївці прокуратура Миколаївської області затримала капітана Врадіївського райвідділу міліції Дрижака, на якого також вказувала потерпіла.

5 серпня прокуратура Миколаївської області вручила підозрюваним у зґвалтуванні та побитті Крашкової повідомлення про нову підозру. Їхні дії перекваліфіковані на ч. 2 ст. 15 п.п. 4,6,9,12 та ч. 2 ст. 115 (скоєння завершеного замаху на навмисне вбивство, скоєне з особливою жорстокістю, з корисливих мотивів, з метою приховати інший злочин, за попередньою змовою групою осіб).

Крім того, Рябіненку інкримінується скоєння розбійного нападу, а Поліщуку і Дрижаку - скоєння зґвалтування, розбійного нападу, а також низки службових злочинів.

9 серпня в прокуратурі Миколаївської області заявили, що досудове розслідування у справі про зґвалтування Крашкової завершено.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

173