Роботи зі створення пішохідного Подолу в Києві почнуться після Дня незалежності і проводитимуться поетапно, повідомили в прес-службі Департаменту містобудування та архітектури КМДА.
 
Так, перший етап робіт передбачає реконструкцію вул. Сагайдачного від Контрактової площі до вул. Андріївської, другий - до вул. Ігорівської, третій - до Поштової площі. При цьому вул. Сагайдачного стане пішохідною вже восени цього року.
 
«Вже цієї осені ми хочемо провести експеримент і облаштувати вул. Сагайдачного вуличними меблями, різними елементами благоустрою, щоб люди почувалися комфортно, перебуваючи на території. Завдяки створенню одностороннього руху на деяких вулицях (Межигірська, Костянтинівська, Братська і Волоська) Поділ звільниться від зайвого шуму, транспортний потік зменшиться», - наводяться в повідомленні слова заступника директора департаменту Андрія Вавриша.
 

За його словами, восени на громадське обговорення буде винесено проект Контрактової площі для визначення оптимального рішення.

Завершення реконструкції вул. Сагайдачного заплановано до Дня Києва 2014 року. У перспективі, із завершенням будівництва Поштової площі і хордової дороги з Повітрофлотського проспекту до залізнично-автомобільного мостового переходу (моста Кирпи), передбачається обмеження в'їзду на територію Подолу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

136