Митні пости Міністерства доходів і зборів України працюють без перебоїв. Про це кореспондентові ForUm'у повідомили у прес-службі Міністерства доходів і зборів України.

За словами представника відомства, після того, як з'явилася заява у ЗМІ про те, що російська митниця практично повністю перекрила імпорт українських товарів на територію країни, у Міндоходів перевірили всі свої пости на кордоні. «Ми обдзвонили всі пости, ніяких проблем там немає, всі працюють у штатному режимі», - підкреслили в Міндоходів.

Представник відомства також додала, що не може прокоментувати ситуацію на російському кордоні. «Ми заходили на сайт митниці і переглядали відеоспостереження, там також немає ніяких затримок чи проблем з поверненням машин, але конкретно я сказати не можу», - уточнили у відомстві.

Тим часом, згідно із заявою Федерації роботодавців України, розміщеній на сайті організації, з учорашнього дня всі українські постачальники були визнані митною службою РФ «ризиковими» і занесені до відповідного списку. У зв'язку з цим представники ФРУ звернулися до прем'єр-міністра Миколи Азарова з проханням якомога швидше допомогти вирішенню на міжурядовому рівні проблем, які почали виникати в українських підприємств-експортерів на російській митниці.

У свою чергу голова комітету Держдуми у справах СНД Леонід Слуцький у коментарі «Эхо Москвы» заявив, що труднощі з проходженням українськими товарами на російській митниці багато в чому викликані просто бюрократією через те, що Україна не є членом Митного союзу. Однак ніякої політики в цьому немає.

Слуцький сподівається, що до кінця серпня митні служби обох країн вирішать всі труднощі і підкреслив, що проблеми дійсно є, але вони можуть бути вирішені в найкоротші терміни.

Ольга Каретникова,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

627