Головний державний санітарний лікар Росії, голова Росспоживнагляду Геннадій Онищенко закликає Україну до діалогу і просить не перекручувати факти у зв'язку з ситуацією навколо продукції фірми Roshen.

«Не треба організовувати проти Росії опір, нічого не вийде. Не треба перекручувати факти, а треба сідати і домовлятися», - сказав Онищенко.

Він зазначив, що після скандалу з сирами Росспоживнагляд запропонував Україні провести акредитацію декількох лабораторій з контролю за якістю продукції, повідомляє РІА «Новини».

«З сиром була проблема, давайте акредитуємо на вашій території лабораторії, яким ми будемо довіряти. Було відібрано п'ять лабораторій. Але як тільки ми пустили сир до Росії, вони забули про ці домовленості. Ось тільки зараз приїхали, а рік цілий в ладоньки грали», - зазначив Онищенко.

Він додав, що Росспоживнагляд продовжує вилучати з російського ринку продукцію українських кондитерських заводів Roshen.

Нагадаємо, 29 липня Росспоживнагляд заборонив ввезення до РФ кондитерських виробів компанії Roshen, після того як відібрав у торговельних мережах Москви продукцію чотирьох фабрик компанії і виявив порушення щодо якості та безпеки.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

309