Роботи з підготовки житлово-комунального господарства України до опалювального сезону 2013-2014 рр.. виконані на 75%. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, в ході засідання уряду заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

«Незважаючи на те, що літо триває, роботи з підготовки до наступного осінньо-зимового періоду повинні йти повним ходом і на сьогодні ці роботи виконані майже на 75%», - акцентував прем'єр.

Азаров уточнив, що, згідно з даними Мінрегіону, до зими вже підготовлені 133 тис. житлових будинків, 15 тис. шкіл, 11 тис. дитсадків і 5300 лікарень. Більше того, додав Азаров, відповідно до графіка, до експлуатації в осінньо-зимовий період підготовлено 17 тис. котелень, 1070 км водопровідних мереж і 424 км каналізаційних мереж, заготовлено майже 4 млн тонн вугілля і створено запаси рідкого палива в обсязі 59 тис. тонн.

«Доручаю віце-прем'єру Олександру Вілкулу активізувати підготовку до опалювального сезону і приділити особливу увагу ліквідації аварійних ситуацій на тепломережах», - резюмував Азаров.

Ольга Каретникова,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

181