Україна не повинна допустити ослаблення євразійського вектора своєї зовнішньої політики, а також втрати ринків українських товарів і послуг у країнах Митного союзу. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, у ході вступного слова на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

«Вже зараз спостерігаються деякі негативні тенденції, і Україна несе втрати через скорочення обсягів взаємної торгівлі товарами і послугами в країнах МС. Тому ми не повинні забувати, що крім підписання Угоди про асоціацію з ЄС, одним з пріоритетних напрямів для України залишається євразійський вектор», - сказав прем'єр.

Він уточнив, що підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС не перешкоджає поглибленню відносин з МС у рамках розширення вже існуючої ЗВТ з країнами СНД.

Азаров додав, що за його дорученням найближчим часом буде завершено аналіз наслідків підписання Угоди про асоціацію для розвитку коопераційних зв'язків між підприємствами України і країнами МС. «Крім того, міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з Міністерством закордонних справ має прискорити підготовку конкретних пропозицій щодо приєднання до окремих угод і технічних регламентів МС», - уклав Азаров.

Нагадаємо, 29 липня Росспоживнагляд заборонив ввезення у РФ кондитерських виробів компанії Roshen, після того як відібрав у торговельних мережах Москви продукцію чотирьох фабрик компанії і виявив порушення щодо якості та безпеки.

Ольга Каретникова,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

198