Директор Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Ігор Бураковський впевнений, що підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом сприятиме підвищенню конкурентоспроможності української продукції та розширенню ринків її збуту. Про це економіст сказав в ефірі телеканалу «БТБ».

Як зазначив Бураковський, угода з ЄС допоможе впровадженню європейських стандартів виробництва, на які орієнтуються не тільки європейські, але й азіатські виробники. «Це означає, що вводячи ці стандарти, ми піднімаємо якісний рівень наших виробників, що дозволяє конкурувати не тільки в Азії, але і в Європейському Союзі», - сказав він.

Експерт нагадав, що сьогодні Україна експортує в СНД 36,8% загального експорту продуктів харчування, до Європи - 25%, ще 25% - в Азію. Азія, за його словами, більш перспективний ринок в динаміці, щоб його завойовувати. При цьому експерт наголосив на необхідності запровадження системи сертифікації та відповідних стандартів ЄС на кожному конкретному підприємстві.

«Якщо ми виконаємо відповідні вимоги ЄС, то ми зможемо розширити нашу присутність на ринку Південної Кореї. Південна Корея має відповідну угоду про підтримку стандартів ЄС, якщо наші стандарти європейські, ми автоматично отримуємо доступ на цей ринок», - зазначив Бураковський.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

152