У Луганську в лікарнях залишаються 8 осіб, які постраждали внаслідок вибуху газу, двоє з них будуть виписані сьогодні. Про це сьогодні на брифінгу розповів заступник Луганського голови Олександр Ткаченко.

При цьому медики стурбовані станом 12-річної дівчинки.
«Стан дівчинки стабільно важкий. Ще знадобиться дуже тривале лікування, щоб стан її змінився», - зазначила заступник начальника управління охорони здоров'я Луганської міської ради Тетяна Ширина, - повідомляє «УНІАН».

«Стан решти не несе загрози їхнім життям. Медики вживуть заходів, щоб їхнє лікування пройшло комфортно, без витрат і без наслідків для здоров'я», - запевнив Ткаченко.


За його словами, в Луганську вже завершено рятувальні роботи в багатоповерховому будинку, де 11 серпня стався вибух газу. Протягом двох наступних днів на місці працюватимуть слідчі та експерти щодо встановлення причин вибуху.

Нагадаємо, 11 серпня у Луганську в багатоповерховому житловому будинку на вулиці Шевченка, 4 на 6 поверсі стався вибух. У результаті зруйнувалося перекриття між квартирами на 6 і 7 поверхах. Жителів під'їзду евакуювали.
Станом на 11:00 12 серпня, 2 особи загинули, за медичною допомогою звернулися 26 мешканців будинку. Зруйновано 9 квартир.

Прокуратурою області розпочато процесуальні дії досудового розслідування.

Голова правління ПАТ «Луганськгаз» Сергій Кузьменко вважає, що природний газ не є причиною вибуху.

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

120