Євро-2012 допомогло Україні зацікавити туристів з усього світу і увійти до переліку 12 найбільш популярних країн, складеного Всесвітньою туристичною організацією. Таку думку в ексклюзивному коментарі «БТБ» висловив професор університету Санкт-Галлена (Швейцарія) Крістіан Лессер.
Лессер прокоментував концепцію Державної програми розвитку туризму і курортів, яку нещодавно ухвалив Кабмін.

«Сподіваюся, що ця програма зможе розвивати місця, які мають потенціал. Краще витратити гроші на кілька перспективних туристичних центрів, ніж на багато неперспективних», - зазначив він.

За словами професора, сильними сторонами України є її культурна та історична спадщина, а також вихід до моря.

«Загалом скажу, що Україна займає досить хорошу позицію у світовому туризмі. У вас є з одного боку міста, такі як Київ. З іншого - у вас є Крим. В Україні є різні типи туризму. Тому розвивати інфраструктуру в такій країні раціонально», - вважає Лессер.

Серед інших факторів успіху туристичної індустрії Лессер назвав маркетинг перспективних курортів і стабільність регуляторної бази, на яку звертають увагу інвестори.

1 серпня 2013 р. Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію Державної цільової програми розвитку туризму і курортів до 2022 року.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

236