Прокуратура Дарницького району Києва направила до суду обвинувальний акт відносно столичного акушера-гінеколога, яка під час проведення пологів допустила медичну помилку, яка завдала смерть новонародженої дитини. Про це повідомляє прокуратура Києва.

Трагічний випадок стався у жовтні 2010 року в одній зі столичних лікарень.

Досудовим слідством встановлено, що під час проведення спільного огляду 27-річної породіллі акушер-гінеколог не врахувала рідкісну фізіологічну особливість пацієнтки і замість призначення операції з кесаревого розтину прийняла рішення про проведення пологів природним шляхом. Унаслідок цього новонароджена дитина отримала родову черепно-мозкову травму, унаслідок якої померла через 14 днів.

За даним фактом було розпочате кримінальне провадження і призначена комплексна судово-медична експертиза, яка підтвердила причинно-наслідковий зв'язок між діями медика і смертю немовляти.

Надалі лікаря було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст.140 КК України - неналежне виконання своїх професійних обов'язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки.

Зараз матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом прокуратурою Дарницького району направлено до суду для розгляду по суті.

У рамках кримінального провадження заявлено цивільний позов на загальну суму понад 200 тис. гривень.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

151