Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підготувало проект закону України «Про особливості здійснення ріелторської діяльності», в якому визначається правова основа для здійснення ріелторської діяльності в Україні, основні норми державного регулювання цього виду діяльності, повідомили в прес-службі Мінекономрозвитку.

Як зазначив директор департаменту державної регуляторної політики та розвитку підприємництва Мінекономрозвитку Ігор Шевердін, досвід європейських держав свідчить, що посередницька діяльність в операціях з нерухомістю суворо регламентована. Ріелторські послуги підлягають ліцензуванню, споживач цих послуг на законодавчому рівні захищений від отримання неякісних послуг, оплата послуг ріелтора законодавчо фіксована, а її отримання контролюється державними органами.

«Для України дуже актуальним є прийняття профільного закону про ріелторську діяльність. Розроблений документ визначатиме правові, економічні та організаційні засади у цій сфері, підготовлені з урахуванням прогресивної міжнародної практики. Прийняття закону дозволить визначати приналежність рівня професійної діяльності учасників ринку ріелторських послуг надійніше захищати права і законні інтереси споживачів ріелторських послуг», - сказав Шевердін.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

211