Адвокат колишнього ректора Національного університету Державної податкової служби Петра Мельника Руслан Місюна підтвердив інформацію про те, що його підзахисний, знявши електронний браслет, зник у невідомому напрямку.

«Втік він, чи ні, я вам не скажу. Просто на столі лежав браслет», - сказав Місюна.

На запитання, чи знає адвокат, де зараз знаходиться його підзахисний, він відповів: «Ні, не знаю».

Адвокат також зазначив, що вчора ввечері слідчий пред'явив клопотання про зміну запобіжного на утримання під вартою, повідомляє «УНІАН».

«Учора ввечері приїхав слідчий і пред'явив мені, як адвокату, і Мельнику клопотання про зміну запобіжного заходу на утримання під вартою. Слідчий мотивував це тим, що Мельник нібито порушує режим, оскільки в Телевізійній службі новин (ТСН) був показаний сюжет, де розповіли, що нібито Мельник знаходиться не в тому будинку, в якому повинен бути за рішенням суду. Але ще вчора слідчий переконався, що Мельник нічого не порушує, і знаходиться там, де повинен знаходитися за рішенням суду», - сказав адвокат.

Місюна зазначив, що клопотання про зміну запобіжного заходу все одно було подано до суду, і розглядатиметься сьогодні о 15.00.

«Хтось зводить з Петром Мельником свої рахунки. Я не виключаю, що його доводять до самогубства», - зазначив адвокат.

Як раніше повідомляв ForUm, 9 липня колишній ректор Податкової академії Петро Мельник втік з-під домашнього арешту.

Мельник був затриманий 27 липня за отримання від двох громадян України хабарів у розмірі 40 тис. і 80 тис. грн за вступ їхніх родичів у вуз, яким він керував.

1 серпня Печерський райсуд Києва обрав Мельнику запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 27 вересня включно.

7 серпня правоохоронці наділи на нього електронний браслет.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

247