Генеральна прокуратура Єгипту закрила кримінальну справу проти громадянина України за відсутністю складу злочину. Про це кореспондентові ForUm'у, повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ України.

Зокрема в МЗС підкреслили, що згідно з інформацією посольства України в Єгипті, Генеральною прокуратурою Єгипту прийнято рішення про закриття справи проти українського громадянина.

«Відомості про закриття справи були надані посольству адвокатом громадянина України, а сама справа закрита за відсутністю складу злочину», - уточнили в прес-службі.

Представник прес-служби також додала, що зараз у міністерстві займаються питанням повернення українця додому. «Зараз вирішуються технічні питання, в тому числі і питання про повернення громадянина України на батьківщину», - резюмували в МЗС.

Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, сили безпеки Єгипту затримали в курортному місті Шарм-ель-Шейх громадянина України, у якого при обшуку було виявлено «посвідчення моджахеда Сирії», а також єгипетську та іноземну військову форму, знаки з написом «поліція» і чорні прапори з релігійними написами.

Згідно з інформацією, затриманий 23-річний українець на ім'я Рашид проживав зі своєю дружиною в одному з курортних житлових комплексів Шарм-ель-Шейха. Він в'їхав до Єгипту за туристичною візою 30 травня і повинен був залишити країну 9 липня.

Затримано українця було після ДТП за участю його автомобіля. Підозрюваного доставили до лікарні з травмами, а поліцейські при огляді його транспортного засобу виявили виданий владою Сирії документ на ім'я громадянина України з його фотографією, на якому поверх перекресленого офіційного тексту стояв напис «Моджахед, спеціальність - журналіст».

Дружина українця, за інформацією ЗМІ, нібито визнала, що її чоловік воює на боці повстанців у Сирії. Прокуратура Єгипту почала розслідування.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

684