У середу, 7 серпня, правоохоронці наділи на колишнього ректора Податкової академії Петра Мельника електронний браслет. Про це повідомляє сайт громади Приірпіння.
 
Браслет для стеження Мельнику наділи на руку близько 22:00, в будинку його сестри, де він перебуває під домашнім арештом.
 

«Міліція Київської області виконала доручення слідчого і застосувала електронний засіб стеження до арештанта. Вперше в Київській області ми використовували такий пристрій. Громадянину Мельнику роз'яснили права і правила користування», - заявив прес-секретар головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області Микола Жукович.
 

Нагадаємо, ректор Національного університету Державної податкової служби України Петро Мельник був затриманий 27 липня співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України.

Він вимагав та отримав від двох українців хабарі в розмірі 40 і 80 тис. грн за вступ їхніх родичів до вузу.

Мельник був затриманий на 72 години, протягом яких суд так і не обрав йому запобіжний захід.

За інформацією адвокатів, у їхнього підзахисного гіпертонічний криз.

1 серпня Мельника на інвалідному кріслі доставили до зали суду. Йому було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 27 вересня.

Того ж дня Мельник написав заяву про звільнення з посади ректора академії.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

284