На сьогоднішній день в Україні відсутні черги за закордонними паспортами. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на зустрічі з журналістами заявив керівник прес-центру Державної міграційної служби України Сергій Гунько.

«Людям, які подають сьогодні документи на оформлення паспортів для виїзду за кордон, хвилюватися не варто. У всіх регіонах України черги на подачу та отримання відповідних документів відсутні. Дійсно, у липні у зв'язку з технологічною паузою, яка була обумовлена ​​зміною виробників бланків, були затримки і в пресі документів», - сказав він.

На даний момент, за словами працівника прес-служби, виготовлення закордонних паспортів в Україні відбувається в штатному режимі. «На сьогоднішній день ми виготовляємо більше паспортів, ніж надходить заявок. У великих містах, зокрема Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, було багато заявок, тому, можливо, в цих містах є випадки, коли люди не отримали паспорти в строк», - сказав він.

У середньому в Україні щодня на оформлення закордонних паспортів подається 4000 заяв.

Як раніше повідомляв ForUm, перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов доручив Державній міграційній службі України видавати закордонні паспорти, в першу чергу, громадянам, які потребують термінового лікування за кордоном.

Нагадаємо, раніше голова Державної міграційної служби Микола Ковальчук заявив, що затримка з видачею закордонних паспортів тимчасова і пов'язана зі зміною виробника бланків паспортів.

Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов заявляє, що вже немає черг на отримання термінових закордонних паспортів.

Аліна Єремеєва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

257
Классические туфли мужские