Санепідемстанція Горлівки перевіряє концентрацію аміаку в ґрунті і воді в районі заводу «Стирол». Про це в коментарі кореспондентові ForUm'у повідомила прес-секретар глави Горлівської міської ради Марина Соколова.

«Санепідемстанцією вже взяті проби повітря на межі санітарно-захисної зони (800 і 1000 метрів від джерела викиду). Там перевищення гранично допустимої концентрації аміаку не виявлено. Також сьогодні будуть оприлюднені дані щодо вимірів концентрації аміаку в ґрунті і воді», - розповіла вона.

За словами Соколової, згідно з попередніми даними санепідемстанції та обласної екологічної служби, забруднення повітря не відбулося і жителям міста нічого не загрожує.

Також прес-секретар зазначила, що завод «Стирол» навряд чи законсервують, оскільки цех, в якому проводився ремонт, не був робочим.

Як раніше повідомляв ForUm, 6 серпня о 14 год. 30 хв. в місті Горлівка на території заводу з виробництва аміаку ПАТ Концерн «Стирол» сталася аварія. При проведенні ремонтних робіт на естакаді біля цеху №1 сталася розгерметизація труби діаметром 150 мм з рідким аміаком з подальшим викидом.

Санітарно-епідеміологічна служба Горлівки повідомляє, що перевищення гранично допустимої концентрації аміаку не виявлено.

Держпромнаглядом створено комісію для спеціального розслідування надзвичайної події на «Стиролі».

Президент України Віктор Янукович доручив надати допомогу потерпілим на «Стиролі».

Кількість постраждалих на аміачному заводі №1 ПАТ Концерн «Стирол» збільшилася до 22 осіб, 5 людей загинули.

Анастасія Піка,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

283