Кількість звернень киян у Контактний центр міста Києва за сім місяців 2013 р. збільшилася порівняно з відповідним періодом минулого року на 9,3%. Сталося це, перш за все, завдяки впровадженню фахівцями центру нових сучасних форм комунікації з громадянами, повідомив журналістам директор комунальної бюджетної установи «Контактний центр Києва» Єгор Стефанович.

«Цього року Контактний центр Києва потужно працював над впровадженням нових форм комунікації з киянами. Головне завдання, яке було поставлене ​​головою Київської міської державної адміністрації Олександром Поповим, зробити нашу роботу ефективнішою, а послуги - більш доступними для людей», - зазначив Єгор Стефанович.

За його словами, запрацював сайт Контактний центр міста Києва, через який до фахівців центру звернулися понад 12 тисяч киян. Також налагоджено прийом звернень по електронній пошті, певне збільшення оброблених звернень дав спецпроект «Прямий зв'язок з київською міською владою».

«Крім поліпшення доступу до послуг центру велика увага приділяється ефективності роботи з вирішення питань, порушених киянами. Доручення модернізувати системи роботи із зверненнями громадян у країні і максимальне вирішення питань, порушених громадянами, дав Президент України Віктор Янукович за результатами проекту «Діалог з країною». Контактний центр Києва відпрацював схему багаторівневого контролю над виконанням запитів киян. Сьогодні практично неможлива ситуація, коли виконавець може відзвітувати про роботу, насправді її не виконавши. Про реальний стан справ фахівцям контактного центру повідомляють самі кияни», - зазначив Єгор Стефанович. При цьому керівник центру додав, що сьогодні комунікація з киянами відповідає сучасним західним стандартам.

Нагадаємо, 12 лютого 2013 р. стартував проект «Діалог з країною». Проект завершився 22 лютому прямим ефіром за участю Президента України Віктора Януковича. Під час 4-годинного ефіру громадяни країни мали змогу поставити запитання і звернутися безпосередньо до Глави держави. У рамках проекту працювала телефонна гаряча лінія Урядового контактного центру. Всього на неї надійшло 21162 дзвінки. За результатами цих дзвінків було зареєстровано 16 438 звернень. З них органам влади на розгляд надіслано 12 167 звернень, а на 4271 звернення громадяни отримали консультації безпосередньо від фахівців Урядового контактного центру.

Дорученням Президента України владі в регіонах визначено низку завдань щодо забезпечення вирішення питань, порушених громадянами під час телевізійного проекту «Діалогу з країною», а також щодо створення системи реагування на звернення громадян, наближеної до кращих європейських стандартів.

ї

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

153