Українські хакери UA anonymous влаштували ддос-атаку на сайт американської панк-групи Bloodhound Gang, музикант якої напередодні на концертах в Одесі та Києві осквернив державні прапори України і Росії.

«Поки українські політики відмовчуються, ми діємо - ддос-атака на сайт тих, хто познущався над прапором, - написали UA anonymous в Twitter.

«Ми не чекаємо вибачень від послів/міністерств. Ми звичайні українські хлопці робимо те, що вміємо. Ось поклали сайт http://bloodhoundgang.com, - пишуть UA anonymous.

За їхніми словами, 4 серпня посол США в Росії назвав огидною поведінку музикантів групи Bloodhound Gang. «Чому ж посол США в Україні Джеффрі Пайятт мовчить?» - задаються питанням UA anonymous.

Нагадаємо, бас-гітарист панк-групи Bloodhound Gang Джаред Хасселхофф під час концерту 30 липня в Києві помочився на сцені на державний прапор України.

Потім на концерті в Одесі він підтерся російським прапором. Слідчий комітет Росії вже організував процесуальну перевірку за фактом осквернення державного прапора РФ.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

210