Глава Всеукраїнської асоціації туроператорів Ігор Голубаха прогнозує, що Угода з Європейським Союзом стане для України хорошим маркетинговим ходом з популяризації свого туристичного напрямку.

«Це додатковий маркетинговий хід для залучення в Україну все більшої кількості туристів з Європи. У зв'язку з цим можна вітати схвалення Кабінетом Міністрів Концепції розвитку туризму і курортів до 2022 року. Головне її досягнення, що уряд почав знову говорити про туризм і сприймати його як галузь, яка може наповнювати бюджет», - вважає він.

Разом з тим він з оптимізмом подивився на приплив туристів в Україну в найближчі роки. Голубаха пов'язує інтерес іноземців до України з руйнуванням низки стереотипів про країну після Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

«Безумовно, підвищення позицій України у світових туристичних рейтингах - наслідок проведення Євро-2012. Іноземці приїхали в Україну з готовими установками, що ми дика країна. Однак після турніру в соціальних мережах почали спростовувати всі штампи та стереотипи, пов'язані з Україною. У їхніх очах тепер ми відкрита, гостинна, цікава країна з добрими людьми. Це потрібно підтримувати і використовувати, щоб люди в кризові часи приїжджали до нас», - додав він.

Нагадаємо, що раніше Кабмін схвалив Концепцію розвитку туризму і курортів до 2022 року.

У програму будуть включені заходи з визначення туристичної спеціалізації регіонів, з туристичним районуванням країни, зокрема, це стосується територій пріоритетного розвитку туризму та створення умов для залучення інвестицій.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

185
Туфли осень-зима Everest