Прокуратура Центрального району Миколаєва розслідує обставини отримання тілесних ушкоджень 39-річним місцевим жителем у Центральному РВ УМВС України в Миколаївській області, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Як повідомив заступник прокурора Центрального району Миколаєва Владислав Кулініч, 3 серпня о 20.45 з Центрального РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області в лікарню з тілесними ушкодженнями був доставлений 39-річний місцевий житель, затриманий за підозрою у крадіжці.

За висновком лікарів, у чоловіка виявлені тілесні ушкодження у вигляді тупої травми живота і розриву селезінки.

«Прокуратурою розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст.365 Кримінального кодексу України - перевищення службових повноважень працівниками міліції, що супроводжувалося насильством. Зараз досудове розслідування триває», - зазначив він.

Як раніше повідомляв ForUm, співробітниками УМВС України в Миколаївській області проводиться службова перевірка щодо можливого нанесення ушкоджень підозрюваному співробітниками міліції, який був доставлений до райвідділу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

332
Туфли осень-зима Everest