Донецький «Шахтар» обіграв київське «Динамо» з рахунком 3:1 у матчі 4-го туру чемпіонату України і став одноосібним лідером турнірної таблиці національної першості.

Вже на другій хвилині рахунок у матчі ударом зі штрафного відкрив капітан «гірників» Даріо Срна. «Динамо» через шість хвилин зрівняло результат після потужного удару марокканського півзахисника Бельханди з меж штрафного.

На початку другого тайму «Шахтар» знову вийшов вперед після швидкої атаки, яку завершив хорватський нападник Едуардо. Крапку в матчі на 84-й хвилині поставив бразильський півзахисник «Шахтаря» Алекс Тейшейра, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Після цієї перемоги «Шахтар» з 12 очками став лідером чемпіонату України. «Металіст» після чотирьох матчів набрав 10 очок. В активі «Дніпра» 9 пунктів, «Зорі» - 8, «Динамо» - 7 набраних очок.