У Чернігівській області до 14 років ув'язнення за замах на вагітну засуджений колишній правоохоронець Сергій Ярошенко. Як повідомили в прес-службі прокуратури області, такий вирок 2 серпня виніс Ніжинський міськрайонний суд.

«За результатами судового розгляду, з урахуванням тяжкості злочину, ставлення підсудного до скоєного (свою провину він не визнав), державний обвинувач просив покарання для підсудного у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а також просив задовольнити позов потерпілої про відшкодування матеріального та морального збитку у розмірі понад 200 тис. грн», - сказав прес-секретар прокуратури Чернігівської області Валерій Литовченко, повідомляє «УНІАН».

За його словами, суд призначив покарання у вигляді 14 років ув'язнення і задовольнив позовні вимоги постраждалої Оксани Циганок.

У прокуратурі не виключають, що засуджений буде оскаржувати рішення суду, оскільки на процесі він стверджував, що під час нападу перебував в іншому місці. Тим часом рідні в суді відмовилися підтвердити алібі Ярошенка. Він озвучив версію, що молода жінка сама собі завдала поранення, щоб не відшкодовувати борг у сумі 120 тис. грн, який начебто виник внаслідок недостачі в магазині Ярошенка, де вона деякий час працювала продавцем.

Крім того, Ярошенко визнаний винним у нанесенні тілесних ушкоджень єгерю у 2009 році. Тоді кримінальну справу було закрито у зв'язку з відсутністю складу злочину. Зараз суд визнав Ярошенка винним і призначив міру покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Як повідомляв ForUm, 11 березня в чергову частину Борзнянського райвідділу УМВС України в Чернігівській області було повідомлено, що до центральної районної лікарні була доставлена ​​21-річна місцева мешканка з ножовим пораненням черевної порожнини. Жінка була вагітна, але ненародженої дитини врятувати не вдалося.
Затриманий раніше працював в органах внутрішніх справ. За порушення службової дисципліни він двічі був звільнений, але обидва рази, у 2004 і 2008 роках, відновлювався на службі за рішенням суду. Втретє він був звільнений з органів у січні 2013 року.

Щодо цієї людини було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 статті 15 та ч. 2 пункту 2 статті 115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство жінки, яка завідомо для винного перебувала у стані вагітності), що карається позбавленням волі на строк від 10 до 15 років або довічно.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

270
Классические туфли мужские