Пропонуємо Вам вибрані цитати українських політиків з 26 липня по 2 серпня.

«Я думаю, що це, звичайно, ситуація, яка плямує всю освіту», - міністр освіти і науки Дмитро Табачник про ситуацію із затриманням керівника Національного університету податкової служби Петра Мельника за хабарництво.

«Після «Рошена» будуть труби, після труб - сири, після сиру буде ще щось. Це - одна і та ж лінія», - екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко про те, що чергові претензії «Росспоживнагляду» до українських виробників не випадкові.

«Для чого сунутися з гривнями або не гривнями до будь-якого керівника навчального закладу, мені дійсно незрозуміло. Він нічого не зможе зробити», - міністр освіти і науки Дмитро Табачник про те, що корупційні дії у вузах практично неможливі.

«У нас вирішити цю проблему можна хіба що набравши співробітників міліції на Місяці, а співробітників прокуратури - на Марсі», - радник Президента Андрій Портнов про ідею кардинального оновлення кадрового складу в міліції та прокуратурі.

«Ніяких лазівок не залишилося, більше того, цього року наказ про зарахування в кожному вузі формуватиме Єдина державна електронна база освіти, і всі вони будуть розміщені там», - міністр освіти і науки Дмитро Табачник про хабарництво при вступі до вузів.

«У нас не СРСР: людина може вільно жити в одній країні, працювати в другій, а відпочивати в третій», - регіонал Михайло Чечетов про екс-генпрокурора Святослава Піскуна, який живе за кордоном.

«Є люди довірливі й нерозумні, а цей шахрай думав, що вони середньовічні тубільці з островів Полінезії XV століття», - міністр освіти і науки Дмитро Табачник про шахраїв, які гарантують батькам вступ їхніх дітей до вузів.

«Будь-якій дитині можна купити літературу з ботаніки, історії і навіть еротичну - це справа виховання... Вчитися можна по Талмуду, по Торі, і по Біблії... Це справа кожного», - міністр освіти і науки Дмитро Табачник про те, що навчання не за шкільною програмою загрожує нездачею держатестації та ЗНО.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

535