Пропонуємо Вам вибрані цитати українських політиків з 26 липня по 2 серпня.

«Я думаю, що це, звичайно, ситуація, яка плямує всю освіту», - міністр освіти і науки Дмитро Табачник про ситуацію із затриманням керівника Національного університету податкової служби Петра Мельника за хабарництво.

«Після «Рошена» будуть труби, після труб - сири, після сиру буде ще щось. Це - одна і та ж лінія», - екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко про те, що чергові претензії «Росспоживнагляду» до українських виробників не випадкові.

«Для чого сунутися з гривнями або не гривнями до будь-якого керівника навчального закладу, мені дійсно незрозуміло. Він нічого не зможе зробити», - міністр освіти і науки Дмитро Табачник про те, що корупційні дії у вузах практично неможливі.

«У нас вирішити цю проблему можна хіба що набравши співробітників міліції на Місяці, а співробітників прокуратури - на Марсі», - радник Президента Андрій Портнов про ідею кардинального оновлення кадрового складу в міліції та прокуратурі.

«Ніяких лазівок не залишилося, більше того, цього року наказ про зарахування в кожному вузі формуватиме Єдина державна електронна база освіти, і всі вони будуть розміщені там», - міністр освіти і науки Дмитро Табачник про хабарництво при вступі до вузів.

«У нас не СРСР: людина може вільно жити в одній країні, працювати в другій, а відпочивати в третій», - регіонал Михайло Чечетов про екс-генпрокурора Святослава Піскуна, який живе за кордоном.

«Є люди довірливі й нерозумні, а цей шахрай думав, що вони середньовічні тубільці з островів Полінезії XV століття», - міністр освіти і науки Дмитро Табачник про шахраїв, які гарантують батькам вступ їхніх дітей до вузів.

«Будь-якій дитині можна купити літературу з ботаніки, історії і навіть еротичну - це справа виховання... Вчитися можна по Талмуду, по Торі, і по Біблії... Це справа кожного», - міністр освіти і науки Дмитро Табачник про те, що навчання не за шкільною програмою загрожує нездачею держатестації та ЗНО.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

532
Классические туфли мужские