У приміщенні розважального комплексу Львова припинили діяльність покерного клубу, в якому всупереч вимогам Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» надавалися послуги азартного характеру і виплачувалася грошова винагорода. Про це повідомляє відділ по зв'язках з громадськістю ГУ МВС України у Львівській області.

Клуб працював у закритому режимі, допуск всередину здійснювався тільки для постійних відвідувачів або за їхніми рекомендаціями. Крім того, було встановлено систему відеоспостереження.

У ході операції в 2-х ігрових залах вилучено покерні столи, гральні фішки, комп'ютерна техніка з встановленим спеціальним програмним забезпеченням. Крім того, вилучено понад двадцять тисяч гривень і 800 доларів, отриманих від протиправної діяльності закладу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину передбаченого ст. 203 зн.2 Кримінального кодексу України за заняття гральним бізнесом, триває. Організатору діяльності клубу судом обрано запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 91 тис. гривень.
Санкція цієї статті передбачає відповідальність у вигляді штрафу від десяти тисяч до п'ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання, тобто від 5,7 до 28,6 мільйонів гривень.

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

181