Білоруські санітарні служби проводять перевірку продукції української кондитерської фабрики Roshen, повідомили у прес-службі МОЗ Білорусі.

Фахівці органів і установ, які здійснюють державний санітарний нагляд, при перевірках об'єктів торгівлі проводять відбір проб кондитерських виробів Roshen для лабораторних досліджень на відповідність вимогам законодавства Митного союзу.

У разі виявлення фактів невідповідності української кондитерської продукції встановленим вимогам безпеки будуть прийняті всі можливі заходи відповідно до чинного законодавства Білорусі та Митного союзу.

Результати досліджень білоруські санітарні власті чекають отримати на початку наступного тижня.

Як раніше повідомляв ForUm, 1 серпня міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк заявив, що Україна планує почати міждержавні переговори з Росією з питань постачання продукції компанії Roshen у наступний понеділок, 5 серпня. Присяжнюк вважає, що якість продукції української компанії Roshen не може піддаватися сумнівам.

Росспоживнагляд заборонив ввезення до РФ кондитерських виробів компанії Roshen, після того як відібрав у торговельних мережах Москви продукцію чотирьох фабрик компанії і виявив порушення щодо якості та безпеки.

Як пояснили у відомстві, в українських цукерках компанії Roshen порушено норму вмісту жирів і органолептики. А в молочному шоколаді був виявлений бензопірен - речовина першого класу небезпеки. До «чорного списку» увійшли ПАТ «Київська кондитерська фабрика Roshen», ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика», ПАТ «Маріупольська кондитерська фабрика Roshen», ПАТ «Кременчуцька кондитерська фабрика Roshen».

31 липня Україна офіційно включилася в процес консультацій з Російською Федерацією у зв'язку із забороною на продукцію Roshen.

Україна звернулася з офіційним листом до керівництва Росспоживнагляду для вирішення питання щодо заборони ввезення продукції компанії Roshen в Російську Федерацію.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

280