З 1 по 31 липня до Криму залізничним, авіаційним і морським транспортом прибули 1 млн 431 тис. 683 пасажирів. Про це повідомляє Радмін АР Крим з посиланням на інформацію республіканського комітету АРК з транспорту і зв'язку.

З них залізничним транспортом приїхало 1 млн 254 тис. 997 осіб. Міжнародний аеропорт «Сімферополь» прийняв 104 тис. 024 пасажира. Державний кордон у пункті пропуску «Крим» на Керченській поромній переправі перетнули 72 тис. 662 людини.

За даними підприємств сфери координації Республіканського комітету АРК з транспорту і зв'язку, щодня до Криму даними видами транспорту прибуває до 50 тис. пасажирів. Зокрема, на залізничний вокзал Сімферополя за добу прибуває близько 40 тисяч пасажирів.

Термінали для обслуговування пасажирів на приліт в аеропорту «Сімферополь» беруть до 4 тисяч осіб, а в пункті пропуску «Крим» на поромній переправі реєструється близько 2,5 - 3 тисяч пасажирів на добу.

Щодня в Крим і з Криму курсують близько 67 пар потягів далекого прямування. У міжнародному аеропорту «Сімферополь» за добу виконується відповідно до розкладу до 54 авіарейсів на приліт і 54 авіарейсів на виліт. Керченська поромна переправа здійснює 20-21 оборотних рейсів.

Як повідомлялося, станом на 24 липня в Криму відпочили 3 млн 100 осіб, що на 2,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

166