Президент США Барак Обама висуне кандидатуру Дебори Лі Джеймс на посаду міністра Військово-повітряних сил країни, повідомляє Reuters.

Для того щоб Джеймс стала міністром, її кандидатура після висунення Обамою повинна пройти узгодження в Сенаті США. У разі затвердження Джеймс стане другою жінкою в історії країни, яка займе цю посаду: у період з 1994 по 1997 рік міністром ВПС була Шейла Уіднелл.

Джеймс наразі є топ-менеджером у компанії Science Applications International Corporation, одного з найбільших підрядників Пентагону і американських спецслужб. У період з 1993 по 1998 роки, коли посаду президента займав Білл Клінтон, вона була заступником міністра оборони США, пише «Lenta.ru».

Міністр військово-повітряних сил США несе відповідальність за всі повсякденні питання, що стосуються ВПС, а також за фінансову діяльність і за зв'язки з громадськістю. Міністр ВПС підпорядковується безпосередньо міністру оборони.

Посада міністра ВПС США залишається вакантною з 21 червня, коли її покинув Майкл Донлі, що керував відомством протягом п'яти років.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

196