Президент Росії Володимир Путін доручив уряду Російської Федерації представити пропозиції про участь Росії в заходах в Україні, присвячених визволенню її територій від німецько-фашистських загарбників у роки Великої Вітчизняної війни. Як повідомили в прес-службі Кремля, про це йдеться в переліку доручень президента РФ за підсумками засідання Російського організаційного комітету «Перемога».

Зокрема, уряду РФ доручено надати до 15 жовтня пропозиції про участь «російської сторони в ювілейних заходах, що проводяться в Республіці Білорусь, Республіці Молдова та в Україні, присвячених визволенню їхніх територій від німецько-фашистських загарбників».

Крім цього, російський уряд повинен представити пропозиції про участь Росії у ювілейних заходах, що проводяться країнами антигітлерівської коаліції, присвячених розгрому німецько-фашистських військ, а також 70-річчю звільнення Освенцима радянськими військами, повідомляє «УНІАН».

Також уряду доручено до 1 березня 2015 р. підготувати пропозиції про участь 9 травня 2015 р. у військовому параді в Москві, на Красній площі, підрозділів збройних сил держав - учасниць СНД і країн антигітлерівської коаліції, а також участь ветеранів війни, які проживають в державах - учасницях СНД та інших іноземних державах, у святкових заходах у Москві, присвячених 70-річчю Перемоги у війні 1941-1945 років.
Нагадаємо, у 2014 році в Україні пройдуть святкові заходи, присвячені 70-річчю звільнення її території від нацистів у ході Великої Вітчизняної війни.
Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності забезпечення міжнародного аспекту святкування 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

241