Якість продукції компанії Roshen, що експортується в Російську Федерацію, підтверджена експертизами українських лабораторій. Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк.

«Якість української продукції підтверджена успішним експортом до Євросоюзу і зростаючим попитом серед споживачів Російської Федерації. Позитивний результат переговорів, які українська сторона готова розпочати вже з 5 серпня, повинен назавжди зміцнити рівень довіри у торговельно-економічних відносинах між двома державами. З боку Мінекономрозвитку України є готовність до такого діалогу, а Мінагрополітики України висловлює впевненість у якості вітчизняної продукції та досліджень українських лабораторій», - запевнив міністр.

На думку Присяжнюка, Україна впевнено закріплює за собою статус одного зі світових лідерів з виробництва аграрної продукції. Саме тому перевірка її якості здійснюється на високому рівні. Міністр переконаний, що поодинокі претензії повинні бути обговорені і невідкладно вирішені.

«В Україні діє жорсткий контроль якості продуктів харчування відповідно до вимог ЄС і з урахуванням умов вступу до Зони вільної торгівлі. Одним із першочергових завдань є впровадження системи HACCP на виробничих потужностях підприємств. Претензії до продукції стосуються не її якості, а перебувають у площині необхідності переговорів щодо торгово-економічних відносин. До початку діалогу готові як профільні міністерства України, так і українські виробники», - зазначив глава Мінагрополітики.

Нагадаємо, 29 липня стало відомо, що Росспоживнагляд заборонив ввезення до РФ кондитерських виробів компанії Roshen, після того, як відібрав у торговельних мережах Москви продукцію чотирьох фабрик компанії і виявив порушення щодо якості та безпеки.

31 липня Україна звернулася з офіційним листом до керівництва Росспоживнагляду для вирішення питання щодо заборони ввезення продукції компанії Roshen в Російську Федерацію.

1 серпня глава Росспоживнагляду Геннадій Онищенко заявив, що офіційних звернень від української сторони з приводу переговорів з Росією щодо претензій до продукції корпорації Roshen не надходило, тому згоди на такі переговори не було дано.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

169
Туфли осень-зима Everest