Провідні світові фахівці з питань менеджменту позитивно оцінюють ініціативу українського уряду щодо реформування системи управління компаніями з державною часткою. Про це в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу БТБ сказав професор менеджменту в університеті британського міста Кренфілд Мюррей Стіл.

Він зазначив, що незалежний директор завжди робитиме те, що краще для компанії, він стає контролем і балансуючою ланкою для виконавчих директорів підприємств.

«Портрет ідеального незалежного директора: це людина, яка впевнена, що компанія відповідним чином управляється, але сам такий незалежний директор не управляє нею особисто. Такий керівник не має особистого інтересу у фінансових вигодах, які він може отримати від компанії. Якщо у вас ефективне керівництво, у вас ефективна компанія», - розповів Стіл.

Нагадаємо, раніше уряд затвердив підготовлений Міністерством економічного розвитку і торгівлі законопроект про можливість залучення незалежних директорів до управління підприємствами, які частково або повністю належать державі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

157
Классические туфли мужские