У Львівській області станом на 31 липня на стаціонарному лікуванні з клінічно встановленим діагнозом серозний менінгіт знаходиться 21 особа (з них 12 дітей до 17 років), повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я з посиланням на інформацію Головного управління Держсанепідслужби в області.

Перебіг захворювання - легкої та середньої тяжкості. Хворим надається необхідна медична допомога.

Крім того, за даними МОЗ, з початку липня поточного року в різних районах і населених пунктах регіону було зареєстровано 42 хворих (у тому числі троє дітей п'яти, шести, восьми років і 17 дітей у віці від 13 до 17 років) з клінічно встановленим діагнозом серозний менінгіт або з підозрою на наявність цього захворювання.

За попередніми результатами проведеного епідрозслідування загальний фактор передачі збудника інфекції не встановлено. Всі випадки захворювань - спорадичні, не пов'язані між собою, лабораторно не підтверджені. Дитячі дошкільні та оздоровчі установи жоден з хворих не відвідував.

З метою ідентифікації збудника матеріал від хворих направили до вірусологічної лабораторії Державної установи «Центральна санітарно-епідеміологічна станція МОЗ України».

Як раніше повідомляв ForUm, 1 серпня до інфекційного відділення Малинської центральної районної лікарні госпіталізовано 10 дітей - мешканців 3-х сіл і різних мікрорайонів міста Малина - з діагнозом серозний менінгіт.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

329