До п'яти вищих навчальних закладів України не надійшло жодної заяви від абітурієнтів. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

До цієї п'ятірки увійшли ТОВ «Поліцейська фінансово-правова академія», приватний вуз «Міжрегіональна академія бізнесу і права ім. Н.Кручиніної», Південнослов'янський інститут вищого навчального закладу «Київський славістичний університет», коледж «Слов'янсько-грецький колегіум» (Київський славістичний університет ), Севастопольський економіко-правовий коледж приватного ВНЗ «Кримський інститут економіки та господарського права».

Крім того, до десятки вузів з найменшою кількістю заяви увійшли «Український інститут лінгвістики і менеджменту» (4 заяви), Стрітівська вища педагогічна школа кобзарського мистецтва (5), Хмельницький коледж технологій та дизайну (7), Полтавський інститут економіки та менеджменту «Світоч» (9), приватний вуз Канівський еколого-інформаційно-технологічний коледж (12).

Як раніше повідомляв ForUm, до трійки лідерів вступної кампанії-2013 серед українських вузів увійшли Київський національний університет ім. Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (КПІ) та Львівський НУ ім. Франка.

Станом на 1 серпня Національний університет ім. Шевченка отримав 51894 тис. заяв, КПІ - 46 741 тис., НУ ім. Франка - 46 122 тис.

До п'ятірки рейтингу також увійшли Національний університет «Львівська політехніка» - 44036 заяв і Національний авіаційний університет - 43749 заяв.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

998