Кабінет Міністрів України вніс зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям».

Як повідомляє Інформаційно-аналітичний бюлетень КМУ, метою законопроекту є підвищення якості життя малозабезпечених сімей з дітьми та продовження реалізації політики соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.

«Розмір соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям дорівнює (відповідно до чинного законодавства) різниці між рівнем забезпечення прожиткового мінімуму та середньомісячним сукупним доходом сім'ї», - сказано в повідомленні.

На даний момент відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» рівень матеріальної допомоги для працездатних осіб становить - 21%, для осіб, які втратили працездатність, та інвалідів - 100%, для дітей - 75% від відповідного прожиткового мінімуму.

Найважливіша і найбільш принципова зміна в законопроекті - це збільшення соціальної допомоги дітям із малозабезпечених сімей на рівні 100% від прожиткового мінімуму.

Для реалізації законопроекту в Державному бюджеті України 2014 р. передбачається додаткове фінансування в розмірі 967,5 млн гривень.

Як повідомила під час наради міністр соціальної політики України Наталія Королевська, завдяки соціальним ініціативам Президента значно зріс рівень соціальної допомоги малозабезпеченим громадянам та збільшилася кількість людей, які її отримують.

За перше півріччя поточного року на виплату допомоги малозабезпеченим сім'ям з Держбюджету України направлено майже 900 мільйонів гривень. Це більше, ніж торік, на 160 мільйонів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

396