Сторона захисту не подаватиме апеляцію на рішення суду щодо домашнього арешту ректора Національного університету Державної податкової служби України Петра Мельника. Як передає кореспондент ForUm'у, про це сказав журналістам адвокат Руслан Місюна.

«Немає сенсу ніякого оскаржити рішення суду. У цьому немає ніякого сенсу, оскільки, в принципі, немає ніякої різниці (застава чи домашній арешт - Ред.), оскільки він (Мельник - Ред.) може проходити лікування, і це - головне», - сказав Місюна.

За словами адвоката, Мельник поїхав назад на лікування, і його не охоронятимуть міліціонери. Як уточнив адвокат, Мельник поїхав назад до Київського міського центру серця - туди, де і проходив лікування.

Після лікування він буде знаходиться, як і вирішив суд, вдома в Ірпені. Свій закордонний паспорт підозрюваний ректор віддасть слідчому.

Нагадаємо, сьогодні суд обрав підозрюваному в хабарництві ректору Національного університету Державної податкової служби України Петру Мельнику запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 27 вересня включно.

Вчора, 31 липня, суд прийняв рішення про примусову доставку Мельника на сьогоднішнє засідання суду. Сьогодні, 1 серпня, Мельника на інвалідному кріслі доставили до зали суду.

Петро Мельник був затриманий 27 липня співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України.

Він вимагав та отримав від двох українців хабарі в розмірі 40 і 80 тис. грн за вступ їхніх родичів у свій вуз.

Мельник був затриманий на 72 години, протягом яких суд так і не обрав йому запобіжний захід. Після закінчення цього терміну ректора відпустили.

За інформацією адвокатів, у їхнього підзахисного гіпертонічний криз.

Представник держобвинувачення Максим Лавренюк спростував інформацію про проведення операції підозрюваному в хабарництві ректору Національного університету Державної податкової служби України Петру Мельнику.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

244