Представник держобвинувачення Максим Лавренюк спростував інформацію про проведення операції підозрюваному в хабарництві ректору Національного університету Державної податкової служби України Петру Мельнику.

Про це він заявив під час судового засідання, повідомляє кореспондент ForUm'у.

«Інформація про те, що вчора йому була проведена операція, не відповідає дійсності. Йому провели обстеження, коронографію. У довідці лікаря не показано, що Мельник потребує оперативного втручання», - сказав прокурор.

Після того як суд відправився до нарадчої кімнати для ухвалення рішення, сам ректор запевнив журналістів, що операція таки була. На доказ він приспустив штани і продемонстрував наявність ватного валика (застосовується після коронарного дослідження на деякий час, щоб уникнути кровотечі, - Ред.) справа в паховій області.

Нагадаємо, вчора, 31 липня, суд прийняв рішення про примусову доставку Мельника на сьогоднішнє засідання суду, яке розпочнеться о 10.00.

Петро Мельник був затриманий 27 липня співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України.

Він вимагав та отримав від двох українців хабарі в розмірі 40 і 80 тис. грн за вступ їхніх родичів у свій вуз.

Ректор був затриманий на 72 години, протягом яких суд так і не обрав йому запобіжний захід. Після закінчення цього часу ректора відпустили.

Адвокат підозрюваного заявив, що його підзахисний прооперований.

Прокурор Максим Лавренюк заявляє, що Мельник умисно ухиляється від участі у судовому засіданні, де повинні розглянути клопотання про обрання йому запобіжного заходу.

Сьогодні, 1 серпня, Мельника на інвалідному кріслі доставили до зали суду.

Юлія Артамощенко,

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

190