Збір ранніх зернових і зернобобових культур планується завершити 10 серпня. Як передає кореспондент ForUm'у, про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк на брифінгу в Кабінеті Міністрів України.

«В Україні завершується збір ранніх зернових культур, і через високі темпи збору нам вдалося досягти високих показників. Таким чином, ми можемо прогнозувати, що вже 10 серпня повністю завершимо збір урожаю», - сказав він.

При цьому міністр підкреслив, що є деякі побоювання з приводу дощів у західних регіонах України.

Проте, додав Присяжнюк, «ми сподіваємося, що найближчим часом дощі закінчаться, і збір врожаю буде завершений у максимально стислі терміни».

«Станом на вчора, 31 липня, було обмолочено 90% запланованих до збирання площ і зібрано 28 млн тонн зерна», - сказав він.

Підсумовуючи, глава відомства додав, що повністю завершили збирання ранніх зернових південні регіони України, на Поліссі обмолочено 68% прогнозованих площ, у лісостеповій зоні - 77%, у західних регіонах відмічаються також високі показники зі збору.

Як повідомлялося, показники зі збору зернових культур в Україні наблизилися до рекордних й істотно перевищили темпи збору зернових попереднього 2012 року.

Цього року Україна може зібрати рекордний урожай зернових.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

185
Классические туфли мужские