Український уряд розгляне можливість надання держгарантій для загального інвестиційного проекту Херсонського машинобудівного заводу і компанії CLAAS з виробництва сучасних комбайнів. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, заявив перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов під час вступного слова на засіданні Кабінету Міністрів.

«Уряд готовий підтримати загальний інвестпроект Херсонського машинобудівного заводу і компанії CLAAS з виробництва сучасних комбайнів. Вже розпочато спільне виробництво», - сказав Арбузов.

За його словами, сьогодні виходить перший такий комбайн, який розроблений спільно з компанією CLAAS і Херсонським машинобудівним заводом.

«Перші тестові комбайни зійшли з конвеєра. Запланований обсяг виробництва до 2020 року - 7688 одиниць, у тому числі в 2013 році - 350 одиниць. Компанія CLAAS планує інвестувати в проект кошти в розмірі 1,7 млрд грн», - зазначив він.

Також перший віце-прем'єр доручив міністру аграрної політики і продовольства Миколі Присяжнюку та міністру економічного розвитку і торгівлі Ігорю Прасолову вивчити умови проекту та розглянути можливість надання державних гарантій.

Тетяна Григор'єва,

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

281