Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов доручив провести перевірки якості шкільних товарів. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив під час вступного слова на засіданні Кабінету Міністрів.

«Базове зобов'язання держави - забезпечити якісну та сучасну освіту. Під час робочої поїздки до Вінниці я переконався в цьому. Я почув, що хвилює громадян», - сказав Арбузов.

За його словами, питання українців були гострими і стосувалися поставки підручників, форми і т.д. «Сьогодні розпочався останній місяць літа. Варто почати шкільні ярмарки вже зараз. Нікому не потрібен штучний ажіотаж 1 вересня», - зазначив він.

Також віце-прем'єр нагадав про перевірки безпеки шкільних товарів. «Пам'ятаєте ініціативу уряду щодо перевірки іграшок? Шкільні товари повинні увійти до відповідного списку. Доручаю міністрам економіки та освіти спільно з Держспоживінспекцією організувати перевірки шкільних товарів», - додав він.

Як раніше повідомляв ForUm, в Україні посилено контроль за безпекою дитячих іграшок.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров висловив сподівання, що найближчим часом на вітчизняному ринку залишаться тільки якісні іграшки.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

230