Всі зусилля керівництва України спрямовані на підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов у Берліні під час зустрічі з Федеральним міністром закордонних справ ФРН Гідо Вестервелле, повідомляє прес-служба першого віце-прем'єра.

«Україна знаходиться на ключовому етапі свого шляху, яким повинен стати листопадовий саміт ЄС у Вільнюсі. Асоціація з Європейським Союзом - це наш цивілізаційний вибір. Сподіваємося на те, що Німеччина скаже своє вагоме слово на користь Асоціації», - зазначив Сергій Арбузов.

Він підкреслив, що сьогодні зусилля керівництва України спрямовані на виконання домовленостей Саміту Україна-ЄС та рекомендацій Ради ЄС для забезпечення підписання Угоди.

Серед основних пріоритетів української влади: удосконалення законів про вибори, реформа системи правосуддя та правоохоронних органів, боротьба з корупцією, покращення ділового клімату, виконання Порядку денного Асоціації.

«Прийнято низку антикорупційних законів, внесено зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів. Уряд послідовно працює над створенням комфортних умов для ведення бізнесу в Україні», - підкреслив Арбузов.

За його словами, Україна розглядає ФРН як важливого партнера, беручи до уваги вагому роль Берліна в ЄС.

У свою чергу Вестервелле завив, що Німеччина стратегічно зацікавлена ​​в європейському розвитку України. Була висловлена ​​впевненість у результативності Саміту Східного партнерства у Вільнюсі, визначальним результатом якого має стати підписання Угоди про асоціацію. У зв'язку з цим керівник зовнішньополітичного відомства ФРН позитивно оцінив зусилля уряду України, спрямовані на виконання критеріїв, необхідних для підписання Угоди.

Нагадаємо, що урядова делегація на чолі з першим віце-прем'єр-міністром України Сергієм Арбузовим перебуває у Федеративній Республіці Німеччина з робочим візитом. Після спілкування з міністром закордонних справ ФРН Сергій Арбузов сьогодні проводить робочу зустріч з віце-канцлером, федеральним міністром економіки та технологій Німеччини Філіпом Рьослером, на якій сторони обговорюють стан економічного співробітництва України та Німеччини, перспективи розвитку торговельно-економічного потенціалу.

А ввечері перший віце-прем'єр зустрінеться з представниками найбільших компаній ФРН. З ними Арбузов обговорить питання співпраці між бізнесом обох країн, поліпшення інвестиційного клімату в Україні та кроки, які вживає для цього українська влада.

Як раніше повідомляв ForUm, міністр закордонних справ України Леонід Кожара прогнозує, що українська сторона у вересні вирішить проблемні питання, необхідні для підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною.

Президент України Віктор Янукович заявив, що Україна працює над виконанням критеріїв Європейського Союзу для підписання Угоди про асоціацію.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

319