Найстаріший київський кінотеатр «Жовтень», що на Подолі, знову опинився під загрозою виселення. Керівництво «Жовтня» пов'язує повідомлення про припинення оренди з тим, що у столиці проводиться реорганізація комунальних кінотеатрів в одну мережу, пише «ЛІГАБізнесІнформ».

«Нас уже попередили. Від департаменту комунальної власності ми отримали листа, у якому написано: «Відпрацьовується питання щодо припинення користування та виселення ТОВ «Кіноман» у судовому порядку», - говорить директор кінотеатру «Жовтень» Людмила Горделадзе.

За її словами, термін орендного договору закінчується у 2020 році, але міська влада готова розірвати договір через суд. Горделадзе додала, що виселяти їх можуть у рамках реорганізації комунальних кінотеатрів.

У травні 2013 року Київрада ухвалила рішення про створення комунального підприємства при КМДА Київкінофільм, який має об'єднати кінотеатри «Братислава», «Київська Русь», «Лейпциг», «Ленінград», «Росія», «Флоренція», «Загреб» і кінотеатр ім.Шевченка. Київкінофільм стане правонаступником усіх прав і майна кінотеатрів.

За словами заступника голови КМДА Віктора Коржа, йдеться не про приватизацію кінотеатрів, а про повернення майна київської громади та під контроль депутатів і адміністрації. Він зазначив, що у деяких кінотеатрах укладені копійчані договори оренди. На уточнююче запитання, чи означає це припинення договорів з орендарями кінотеатрів, Корж зазначив, що стосовно кожного випадку необхідно розбиратися індивідуально.

Але, за словами Горделадзе, просто приєднати «Жовтень» до Київкінофільм не вийде, оскільки його приміщеннями керує не комунальне підприємство, а ТОВ «Кіноман», створене співробітниками кінотеатру.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

162