У Запорізькій області депутат Приморської міськради вимагав неправомірну винагороду у розмірі 2,5 мільйона гривень. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС України у Запорізькій області.

Згідно з повідомленням, пред'явлено підозру начальнику відділу державного земельного кадастру Приморського району Запорізької області, депутату Приморської міської ради у вчиненні кримінального злочину за ч.3 ст.368 КК України - одержання службовою особою неправомірної вигоди у значному розмірі з використанням наданої їй влади чи службового становища.

За даними МВС, у березні 2013 року директор одного із товариств з обмеженою відповідальністю звернувся до вищевказаного депутата з приводу передачі йому у суборенду земельної ділянки, розташованої на узбережжі Азовського моря у місті Приморську.

Під час бесіди з підприємцем, з умислом, спрямованим на отримання неправомірної вигоди, начальник відділу вчинив вимагання грошей за вирішення цього питання. Оцінив він свої «послуги» у 2,5 млн грн.

2 липня у Запоріжжі, в офісному приміщенні, підозрюваного затримали на «гарячому» - під час отримання частини «замовленої» суми у розмірі 100 тис. гривень.

Факт передачі грошей був задокументований. Під час особистого обшуку депутата зазначені грошові кошти були вилучені слідчим.

У ході подальших слідчих дій у матеріали провадження були внесені документи та матеріали, які підтверджують факти вимагання держслужбовцем неправомірної вигоди у розмірі 2,5 млн грн за укладання договору суборенди земельної ділянки та розгляду цього питання на земельній комісії і сесії Приморської міської ради.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

372