Підозрюваного у хабарництві ректора Національного університету Державної податкової служби України Петра Мельника примусово доставлять до суду. Таке рішення, як передає кореспондент ForUm'у, ухвалила суддя-слідчий Печерського районного суду міста Києва Марія Пилаєва.

Вона заявила, що прийнято рішення про примусове доправлення Мельника на завтрашнє засідання суду, яке розпочнеться о 10:00.

За словами Пилаєвої, на ньому суд розглядатиме питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

«Відповідно до статті 187 Кримінально-процесуального кодексу, для того щоб застосувати до підозрюваного Мельника привід для участі у даному судовому засіданні, слідчий суддя постановив застосувати до Мельника Петра Володимировича привід на судове засідання для розгляду клопотання слідчого про обрання йому запобіжного заходу», - зазначила вона.

Після цього сьогоднішнє засідання було оголошене закритим.

Нагадаємо, Мельник був затриманий 27 липня співробітники Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України.

Він вимагав та отримав від двох осіб хабара у розмірі 40 і 80 тис. грн за вступ їхніх родичів у свій вуз.

Мельник був затриманий на 72 години, протягом яких суд так і не обрав йому запобіжний захід. По закінченню цього часу ректора відпустили.

За інформацією адвокатів, у їхнього підзахисного гіпертонічний криз.

Прокурор Максим Лавренюк заявляє, що Мельник умисно ухиляється від участі у судовому засіданні, де повинні розглянути клопотання про обрання йому запобіжного заходу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

349