У Луганській області 30 липня ввечері у Краснолуцький міськвідділ ГУМВС України в області надійшло повідомлення про смертельне травмування громадянина. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Після виїзду на місце події і опитування друзів потерпілого встановлено, що вони з альпіністським обладнанням прибули у місто Вахрушеве для збору брухту кольорових металів (мідних кабелів) у покинутих гірничих виробках.

Місцевий житель показав їм покинутий стовбур №1 колишньої гідрошахти «Яновська №4». Двоє громадян відмовилися від спроб оглянути ствол у зв'язку з його великим нахилом, а один, без монтажу альпіністського обладнання, на металевих шпильках, які вмонтовані у бетонні плити, дістався до металевих сходів і намагався спуститися у стовбур шахти.

Внаслідок обвалення сходів через їхній незадовільний стан громадянин впав углиб стовбура з висоти 80 метрів і був смертельно травмований.

Місцевим підрозділом ДержНС організовуються роботи з підйому тіла на поверхню.

Відомості про вказану подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, з попередньою правовою кваліфікацією за ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство), розпочато досудове розслідування.

У кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі дії, спрямовані на встановлення обставин смерті громадянина.

Хід досудового розслідування взято на контроль прокуратурою області.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

217