Харківський футбольний клуб «Металіст» обіграв у першому матчі третього кваліфікаційного раунду грецький ПАОК на його полі з рахунком 2:0.

Перемогу харків'янам приніс дубль форварда Марко Девіча. На 43-й хвилині Девіч відзначився з пенальті, призначеного за гру рукою гравця ПАОКа у власному штрафному майданчику. А на 72-й хвилині після пасу з глибини Девіч випередив воротаря і відправив другий м'яч у сітку воріт греків.

Матч у Салоніках проходив при порожніх трибунах, оскільки ПАОК був покараний УЄФА за неналежну поведінку своїх уболівальників під час матчу Ліги Європи сезону 2012/2013 ПАОК - Рапід (Відень).

Матч-відповідь між «Металістом» і ПАОКом відбудеться 7 серпня у Харкові. Переможець дуелі отримує право зіграти у раунді плей-офф, який дає путівку в основний турнір Ліги чемпіонів.

За матеріалами: ФК «Металіст», «Інтерфакс-Україна»