29-30 липня 2013 року в Європейській Комісії у Брюсселі проходять консультації між ЄС та Російською Федерацією щодо чинного у РФ утилізаційного збору на автомобілі, у яких беруть участь представники України.

Україна як виробник і експортер автомобілів має значний торговий інтерес у зазначеній справі, оскільки вважає цю міру, запроваджену Росією, дискримінаційною. У консультаціях також беруть участь Японія, США, Китай, Туреччина.

Запровадження РФ утилізаційного збору на автомобілі призвело до різкого (більш ніж удвічі) скорочення виробництва в Україні транспортних засобів у 2013 році, а також падіння експорту вітчизняних автомобілів у Росії на 75% у порівнянні з першою половиною 2012 року.

Заступник директора департаменту співробітництва з СОТ та з питань торговельного захисту Мінекономрозвитку Світлана Зайцева зазначила: «Дуже добре, що Україна має таких союзників, як Японія, Європейський Союз, Китай, які також вважають, що утилізаційний збір, запроваджений РФ, містить явні ознаки дискримінації. Можливо, будуть й інші, але вже на етапі розгляду спорів групою експертів, якщо це питання не буде врегульоване у рамках консультацій. Це (участь у спорі світових автовиробників) дає нам впевненість, що незабаром поставки українських автомобілів можуть поновитися, а перешкоди у вигляді утилізаційного збору, що діє у Російській Федерації, будуть скасовані».

Україна як член СОТ захищає інтереси вітчизняних товаровиробників і зацікавлена ​​в ефективному пошуку шляхів вирішення цього питання. Участь у консультаціях дозволяє українській стороні почути позиції сторін та їхні обґрунтування, відповіді РФ на численні питання ЄС та інших країн-учасниць консультацій щодо запровадженої міри.

«Не треба боятися, що наші зусилля стосовно відстоювання національних інтересів тепер переходять у площину використання можливості врегулювання торгових спорів. Торговельні спори завжди були і завжди будуть. Вони досягають дуже великої напруженості, тільки якщо їм надавати політичного забарвлення, що у торгівлі не вітається. Тому ми вважаємо, що участь у консультаціях - це інструмент, який потрібно обов'язково використовувати. Це можливість послухати свого торгового партнера і водночас заявити про свою позицію і, можливо, почути про реальні шляхи вирішення».

У ході консультацій Україна презентувала своє бачення ситуації, підкреслюючи порушенні Росією базові принципи СОТ, - забезпечення недискримінаційного характеру торгівлі, а також недотримання положень відповідних угод про вільну торгівлю, наполягаючи на скасуванні заходу. Інші країни-учасниці консультацій також висловили свою стурбованість щодо негативного впливу заходу на торгівлю і його дискримінаційний характер.

Крім того, 29 липня 2013 року Україна, згідно з процедурою, направила відповідний запит щодо приєднання як третя сторона до аналогічних консультацій між Японією і Російською Федерацією.

Як повідомляв ForUm, 1 вересня Росія запровадила утилізаційний збір на імпортні автомобілі. За оцінкою експертів, дія цього збору може зробити українські автомобілі у РФ на 10-12% дорожчими. Збір був введений з метою захисту російського автопрому в умовах різкого зниження мит після вступу РФ до СОТ.

У відповідь 14 вересня Україна запровадила утилізаційний збір на імпортовані з Росії автомобілі та автобуси.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

255