Центральна виборча комісія затвердила обсяг видатків для включення до бюджетного запиту за трьома бюджетними програмами в проект Державного бюджету України на 2014 рік. Як повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату ЦВК, за бюджетною програмою «Проведення виборів народних депутатів України» плануються витрати у 23,7 млн ​​грн.

Крім того, комісія затвердила обсяги видатків за бюджетною програмою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» у розмірі 19 млн грн. За бюджетною програмою «Функціонування Державного реєстру виборців» ЦВК розраховує на суму 25,04 млн грн.

Як повідомляється, крім того, розглянувши відповідну заяву, комісія скасувала реєстрацію кандидата у народні депутати України у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі Сергія Кудлаєнка, включеного до виборчого списку політичної партії «Батьківщина» під №81, виключивши його із зазначеного виборчого списку.

На завершення засідання ЦВК було розглянуте поточне питання функціонування Державного реєстру виборців, наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, Партія регіонів хоче провести довибори парламенту наприкінці грудня.

Згідно з рішенням КСУ, наступні чергові місцеві вибори мають проводитися одночасно на території всієї України в останню неділю жовтня 2015 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

875