Міністерство юстиції Росії вдруге відмовило у внесенні Загальноросійської громадської національно-культурної організації «Український конгрес Росії» (УКР) до Єдиного державного реєстру юридичних осіб. Про це повідомили в прес-службі УКР.

«Цікавим, якщо не сказати більше, здається той факт, що окремі претензії до Статуту УКР були висунуті Мін'юстом вперше, хоча минулого разу чиновники на них чомусь не звернули ніякої уваги», - зазначив представник організації, повідомляє «УНІАН».

За його словами, зараз організація стоїть перед дилемою: проводити повторний з'їзд і вносити зазначені в переліку зміни і уточнення до Статуту організації, чи спробувати довести свою правоту в суді або під час зустрічі з чиновниками реєструючого органу. Він додав, що обидві пропозиції мають пройти процедуру голосування за участю всіх членів Правління.

Як раніше повідомляв ForUm, 24 листопада 2012 року в Москві створена загальноросійська громадська організація «Український конгрес Росії» (УКР).

26 травня в Москві ухвалено рішення про створення Українського конгресу Росії (УКР) - всеросійської організації української громади в РФ. Главою правління УКР, до якого увійшли 13 осіб, обрано Дяченка.

18 травня Верховний суд Росії ухвалив рішення про ліквідацію Об'єднання українців Росії та виключення його з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

22 травня міністерство юстиції Росії зареєструвало нову Федеральну національно-культурну автономію «Українці Росії», на установчий з'їзд якої не пустили українських журналістів, а українська діаспора заявляла, що нова організація створюється без її відома.

27 січня 2010 р. рішенням Верховного суду РФ була остаточно ліквідована Федеральна національно-культурна автономія українців Росії (ФНКА УР), яка існувала з 27 березня 1998 року. Позов Мін'юсту РФ базувався на скарзі активіста фонду «Батьківщина» Журавльова, який заявляв, що ФНКА УР «веде політичну діяльність, прославляє бандерівців і виливає негатив на Росію».


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

177